Kancelaria

DSC_0224Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Przedmiotem specjalizacji Kancelarii są sprawy rodzinne, cywilne, karne oraz sprawy z zakresu prawa pracy.

Misją Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Świadczone usługi są wykonywane z największą starannością. Każda sprawa jest traktowana wnikliwie, profesjonalnie i terminowo z wykorzystaniem doświadczenia zawodowego oraz wysokiej wiedzy merytorycznej. Nieustannie dokładam starań aby podnosić swoje kompetencje i poziom wiedzy. Stawiam na trwałą współpracę z klientami poprzez zaufanie, uczciwość i pełne zaangażowanie w tworzeniu skutecznych rozwiązań prawnych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, a w prowadzonej działalności staram się odpowiadać na wyzwania współczesnej gospodarki. Wyrazem takiego nastawienia jest przystępne i podlegające negocjacjom wynagrodzenie, efektywność pracy i pełen profesjonalizm. Kieruję się zasadami zaufania, etyki oraz godności zawodu adwokata. Oferuję pomoc prawną, obejmującą szeroki wachlarz usług pomagających rozwiązać problemy zarówno klientów indywidualnych, jak też przedsiębiorców, w szczególności:

  • porady prawne,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów umów,
  • zastępstwo adwokata w postępowaniach przed sądami.

DSC_0045

dr Magdalena Maraszek

adwokat

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, na którym uzyskałam stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jestem autorką szeregu publikacji z zakresu prawa, w tym dwóch znaczących monografii. Uczestniczyłam w licznych konferencjach w Polsce i za granicą.

Ukończyłam aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Doświadczenie zdobywałam w renomowanych trójmiejskich kancelariach prawniczych, w szczególności poprzez wieloletnią współpracę z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy w Sopocie. Współpracowałam z Kancelarią Adwokacką Romana Giertycha w Warszawie w ramach projektu Giertych Kancelarie Prawne.
Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym i karnym oraz w sprawach z zakresu prawa pracy.